Bez kategorii

Pościele dziecięce i dla dorosłych Koala by HeartMade

Pościele dziecięce i dla dorosłych Koala by HeartMade

Pościele dziecięce i dla dorosłych Koala by HeartMade

Spis treści:

  1. Maseczki antybakteryjne z tkaniny bambusowej
  2. Maseczki dla alergików o właściwościach antyseptycznych

Niestety żyjemy obecnie w takich czasach, gdzie używanie maseczek jest niezbędne, a robimy to nie tylko ze względu na obowiązujące restrykcje, ale również robimy to, aby chronić zdrowie i życie nasz oraz innych ludzi. W związku z tym, każdy poszukuje idealnych maseczek dla siebie i dla bliskich. Zdecydowanie najpopularniejsze są maseczki medyczne, ale maseczki te powinniśmy pozostawić dla medyków, a sami powinniśmy szukać innych rozwiązań. Doskonałą opcją bez najmniejszych wątpliwości będą maseczki antybakteryjne bambusowe, które idealnie sprawdzą się nie tylko dla dorosłych, ale warto wybrać je również dla dzieci. Maseczki bambusowe, mają właściwości antybakteryjne oraz antyalergiczne, w związku z czym na naszej twarzy nie pojawią się żadne ślady, nawet wówczas kiedy kilka godzin będziemy w nich chodzić. Panie, powinny bez wątpienia zdecydować się na maseczki w kolorze czarnym, ponieważ idealnie kryją one makijaż i sprawiają, że nawet jeżeli się umalujemy, to na naszej twarzy nie pojawią się żadne ślady. Kolejnym atutem jest to, że maseczki te są bardzo przewiewne, dzięki czemu nie sprawia problemu oddychania przez nie, a takie problemy mogą wystąpić w wypadku maseczki materiałowej, czy bawełnianej.

Pościele dziecięce i dla dorosłych Koala by HeartMade

Maseczki o właściwościach antybakteryjnych oraz antyalergicznych

Maseczki antybakteryjne, jakie zostały wyprodukowane z tkaniny bambusowej, możemy używać wiele razy. Celem takiej właśnie maseczki jest zminimalizowanie rozprzestrzeniania się bakterii, wirusów, zarazków, czy też drobnoustrojów, a to dzięki temu że zasłaniamy nos oraz usta. Ponadto, jak pokazują badania, maseczki antybakteryjne zrobione z tkaniny bambusowej, posiadają właściwości samo sterylizujące, a na dodatek doskonale usuwają wszelkie zarazki. Jedyne, co musimy zrobić, to wyprać je w 30 stopniach i dzięki temu, z maseczki pozbędziemy się aż 99 procent bakterii. Maseczki bambusowe nie są artykułami medycznymi i nie są wyposażone w filtr. Jednak, dzięki temu że tkanina bambusowa, posiada właściwości antygrzybiczne oraz antybakteryjne, to maseczka taka neutralizuje nawet do 70 proces bakterii, samoistnie eliminując je z powierzchni maseczki. Do tego, należy wspomnieć o tym, że tkanina bambusowa łagodzi wszelkie podrażnienia, jest bardzo miękka, a nawet wielogodzinne jej używanie nie wiąże się z dyskomfortem. Takie właśnie antybakteryjne, bambusowe maseczki, są doskonałą alternatywą standardowych maseczek wielorazowych.

Pościele dziecięce i dla dorosłych Koala by HeartMade

Maseczki dla alergików o właściwościach antyseptycznych

Trzeba powiedzieć, że na maseczce bambusowej nie osiadają roztocza, ani kurz, ponieważ tkanina ta ma właściwości antyseptyczne, w związku z tym są to idealne maseczki dla alergików oraz osób chorych na astmę. Do tego tkanina ta jest naprawdę bardzo chłonna, dzięki czemu nie zostają na nią nieprzyjemne zapachy, a dzięki temu że ma mikropory, nasza twarz się nie poci. Po użyciu, możemy wyprać ją w 40 stopniach i wówczas będzie ona całkowicie higieniczna oraz świeża. Można ją również wyprasować w 80 stopniach, dzięki czemu pozbędziemy się wszelkich wirusów oraz zarazków. Dzięki zawartym w niej jonom srebrna, maseczka żwacza grzyby oraz pleśń.