Bez kategorii

Parking przy lotnisku – 3 powody, by bezpiecznie zostawić tam swój pojazd

Parking przy lotnisku – 3 powody, by bezpiecznie zostawić tam swój pojazd

Parking przy lotnisku – 3 powody, by bezpiecznie zostawić tam swój pojazd

Jak dostać się na lotnisko? Najlepiej własnym pojazdem, bo to przeważnie najtańsze wyjście. Jednak pojawia się wtedy problem – gdzie zostawić samochód? Na szczęście wokół sporej liczby lotnisk znajdują się strefy, w których można bezpiecznie zostawić swoje auto podczas nieobecności. Na jak długo przylotniskowe parkingi przyjmą nasze pojazdy i czy będzie się to opłacać? Parking Modlin, znajdujący się przy jednym z najbardziej obleganych polskich lotnisk oferuje zróżnicowane usługi, zarówno cenowo jak i czasowo. Na jakie strefy się dzieli i jaki to ma wpływ na wybór jednej z nich?

  1. Lotnisko Modlin

  2. Parking na lotnisku w Modlinie

  3. Czy to się opłaca?

Lotnisko Modlin

Choć wielu osobom Modlin kojarzy się z potężną twierdzą obronną, która jest dziełem inżynierów samego Napoleona, obecnie nazwa ta jest coraz częściej wymieniana w kontekście znajdującego się w pobliżu lotniska. Jego dogodne położenie – niecałe czterdzieści kilometrów od Warszawy – powoduje, iż jest to drugi co do liczby obsługiwanych pasażerów obiekt, obsługujący stolicę. Modlin to miejsce skąd można odbyć podróże po całej Europie i innych kontynentach, ze względu na niskie koszty obsługi i opłaty lotniskowe chętnie wykorzystywany jest przez tanie linie lotnicze. Jednak dla pasażerów koszt dojazdu na lotnisko taksówką czy busem jest dość duży, dlatego opłacalny jest przyjazd własnym pojazdem. Parking lotnisko Modlin umożliwia pozostawienie pojazdu na czas wylotu w bezpiecznym miejscu.

Parking na lotnisku w Modlinie

Parking na lotnisku w Modlinie dzieli się na kilka stref. Ich zaletą jest bliskość obiektu, a w niektórych przypadkach zagwarantowanie bezpłatnego transportu do miejsca odlotu. Ceny w poszczególnych strefach różnią się nieznacznie. Ich najważniejszą cechą jest fakt, iż właściciele parkingów oferują korzystniejsze warunki finansowe dla osób pozostawiających samochody na dłużej. Spora część parkingów jest strzeżona i posiada całodobowy monitoring, niektóre są również regularnie patrolowane. Część obiektów posiada własną sieć WiFi do dyspozycji klientów. Parking lotnisko Modlin to zatem bezpieczna opcja dla osób, które chcą pozostawić swój pojazd na terenie przy lotnisku bez obaw o jego uszkodzenie lub utratę.

Czy to się opłaca?

Zdecydowanie tak, biorąc na przykład czteroosobową rodzinę, udająca się na zagraniczną wycieczkę. Podróż na lotnisko pociągiem lub busem ze sporą ilością bagaży (i oczywiście podróż tym samym środkiem lokomocji po powrocie) jest nie tylko niewygodna, ale przeliczając koszt biletów – niezbyt atrakcyjna cenowo. Ta sama rodzina może podjechać na parking lotnisko Modlin własnym pojazdem – wygodnie i bez obaw. Pozostawienie samochodu na parkingu i odbiór po powrocie to niższe koszty i zdecydowanie wyższy komfort jazdy. Dlatego nie warto się wahać i pozostawić auto przy lotnisku – będzie tam bezpiecznie oczekiwać na nasz powrót.