Bez kategorii

Kupowanie opinii na znany lekarz

Kupowanie opinii na znany lekarz

Kupowanie opinii na znany lekarz

Kupowanie opinii na znany lekarz

Niegdyś głównym sposobem na reklamę usług medycznych była poczta pantoflowa. Ludzie przekazywali sobie informacje na temat lekarzy, do których chodzą na wizyty oraz efektów leczenia. Dzisiejsze czasy znacznie utrudniają kontakty międzyludzkie, dlatego też stawianie na reklamę poprzez pocztę pantoflową może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Głównym miejsce reklamy stał się internet, a najlepszym portalem promującym usługi medyczne jest znany lekarz.

zamów

Jak reklamować usługi lekarskie?

Lekarz może prowadzić własną stronę internetową, na której przestawia zakres usług czy cennik. W rzeczywistości jednak strona internetowa nie jest reklamą sama w sobie, a każda praktyka lekarska potrzebuje dodatkowej promocji w postaci pozytywnych opinii pacjentów. Nic tak nie przyciąga, jak pozytywny komentarz o osobie lekarza czy efektach leczenia, jakie wdraża. Dodawanie pozytywnych opinii o medyku umożliwia portal znany lekarz. Jest on bardzo popularny wśród pacjentów w niemal każdym wieku, gdyż pozwala znaleźć lekarza danej specjalizacji w okolicy, zakres jego usług, cennik, a także umożliwia umówienie wizyty bez konieczności wychodzenia z domu czy dzwonienia do przychodni. Na portalu wprowadzono również możliwość rezerwowania teleporady, co jest doskonałą odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby pacjentów. Dodatkową zaletą zarówno dla pacjentów, jak i dla lekarza jest możliwość dodawania opinii na portalu. Pacjenci mogą dodawać opinie pozytywne, negatywne oraz neutralne. W gestii medyka pozostaje zaś posiadanie jak największej ilości opinii pozytywnych, gdyż pozwala to niejako wypozycjonować sylwetkę lekarza w wyszukiwarce. Niestety, pacjenci nie zawsze mają czas oraz chęci na dodawanie opinii. Co więcej, zadowolony z efektów leczenia pacjent często zwyczajnie zapomina, że jego pozytywna opinia mogłaby bardzo pomóc lekarzowi. Stąd też pojawia się konieczność zadbania o to, aby na portalu znany lekarz znalazło się jak najwięcej pozytywnych komentarzy na profilu lekarza. Nawet w branży medycznej sprawdza się bowiem stare powiedzenie mówiące o tym, że to reklama jest dźwignią handlu.

Kupowanie opinii na znany lekarz

Co może zrobić lekarz, aby zyskać jak najwięcej pozytywnych opinii na portalu znany lekarz? Przykładowym rozwiązaniem jest poproszenie pacjentów o ich dodawanie. Mogą to robić także znajomi oraz osoby z rodziny. Tego typu działanie i prośby mogą być jednak nieco niezręczne dla lekarza, dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem jest kupowanie opinii na portal znany lekarz. Komentarze oferuje sklep internetowy zens.pl. W ofercie medycy znajdą 10 komentarzy, każdy o długości minimum 100 znaków ze spacjami. Długość komentarza pozwala zawrzeć w nim wszelkie interesujące czytelnika informacje – na temat sylwetki medyka, podejście do pacjenta czy efektów wprowadzonego leczenia. Każda opinia potwierdzona jest kodem sms przez innego użytkownika, zatem administracja portalu z pewnością nie będzie miała zastrzeżeń do dodawanych komentarzy. Zrozumiałość dodawanych opinii oraz ich lekkość w odbiorze gwarantuje, że niezdecydowany pacjent chętnie ją przeczyta. W cenie 100 zł brutto lekarze otrzymują doskonałą reklamę, idealnie dopasowaną do dzisiejszych realiów. Lekarze, którzy dbają o dobrą jakość swojego profilu na portalu znany lekarz cieszą się znacznie większą popularnością nie tylko wśród pacjentów lokalnych, ale i przyjezdnych, którzy potrzebują pomocy medyka będąc w innym mieście, a nawet w innym kraju. Pozytywne komentarze na portalu znany lekarz to najlepsza reklama, jaką można sobie zafundować. Warto pamiętać, że sklep internetowy zapewnia nie tylko świetną jakość dodawanych opinii, ale również dyskrecję, na czym zależy niemal każdemu lekarzowi, który walczy o pacjenta. Pomimo, iż jeszcze do niedawna nawet w świecie medycznym tego typu reklama była nie do przyjęcia, dziś powszechność internetu powoduje, że nawet dobry lekarz nie będzie miał pacjentów, jeśli nie zadba o opinie na swój temat w internecie.