Główna, Poradniki

Kubki jednorazowe na każdą okazję

Kubki jednorazowe na każdą okazję

Kubki jednorazowe są ważnym elementem punktów gastronomicznych, ale również to przydatne wyposażenie na wszelkiego rodzaju imprezy. Jakie kubki jednorazowe będą najlepsze?

Kubki jednorazowe to idealne rozwiązanie do wydawania zimnych oraz gorących napojów. Produkty wytrzymują różne temperatury, a tworzywo, z których zostały zrobione nie przepuszcza wilgoci. Używane są w różnego rodzaju punktach gastronomicznych serwujących napoje na wynos oraz podczas np. imprez.

W ofertach możemy najczęściej znaleźć plastikowe bądź papierowe kubki. Różnorodna szata graficzna oraz możliwość wyboru rożnych objętości pozwala dostosować produkty pod nasze potrzeby.

W przypadku gastronomii najczęściej wybieranymi modelami są kubki jednorazowe z wieczkiem chroniącym przed wylaniem cieczy. Właściciele lokali, często decydują się na umieszczanie swojego emblematu lub nazwy firmy na opakowaniu, dzięki czemu może ono służyć dodatkowo jako forma reklamy.

Kubki jednorazowe ze względu na lekkość materiału są praktycznym wyposażeniem, które możemy z łatwością przetransportować.

Jednorazowe kubki plastikowe na posiłki

Kubki jednorazowe mogą służyć nie tylko w przypadku potrzeby transportu napojów. Są też doskonałym opakowaniem na różnego rodzaju jedzenie. Takim przykładem są plastikowe kubki degustacyjne.

Największą popularnością cieszą się modele, które zostały wykonane z całkowicie transparentnego materiału. Daje to możliwość estetycznego przygotowania posiłku, który nie tylko będzie smakował, ale też przyciągał wzrok.

Tego typu rozwiązania stosowane są w p[punktach serwujących jedzenie na wynosi oraz podczas eventów np. kubeczki ze słodkim deserem na ślubach lub sałatki owocowe podczas konferencji.

Plastik, z którego powstają produkty jest atestowany, nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby wpłynąć na jedzenie.

Ekologiczne kubki papierowe

Kubek papierowy to ekologiczna alternatywa do plastiku, która ma wiele plusów w zastosowaniu.

Największą ich zaletą jest biodegradowalność. Rozkład tego typu produktu przebiega o wiele szybciej i wymaga mniejszego nakładu pracy przy utylizowaniu. Wykonanie kubków z papieru obniża ich koszty produkcji, dlatego z reguły mamy do czynienia z mniejszymi cenami niż w przypadku plastikowych opakowań.

Co więcej jednorazowe kubki papierowe doskonale sprawdzają się do napojów gorących. Nie przegrzewają się od wyższej temperatury i jednocześnie świetnie izolują. Wzmocniony materiał nie przepuszcza cieczy na zewnątrz.

Kubki papierowe świetnie sprawdzą się na imprezach plenerowych oraz w Twoim biznesie do podawania zamówień klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *