Kontakt

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami! Nasi fachowcy od zadań specjalnych czekają na Twój telefon lub e-mail.

Telefon

887 332 665

Email:

biuro@zens.pl

Adres:

ul.Słowińców 7, 78-100 Kołobrzeg

O nas

Spółka Zens.pl sp. z o.o. działa na Polskim rynku od 2021 roku. Wcześniej marka zens.p-l działała od 2014 roku pod inną nazwą firmy. Początkowo rozwijaliśmy branże finansową, pomagając młodym przedsiębiorcą oraz osobom indywidualnym udzielając pożyczek gotówkowych od ręki. Osiągając kolejne sukcesy w firmie powstał dział call center, dzięki czemu możemy zatrudniać setki pracowników, którzy z zaangażowaniem opiekują się każdym indywidualnym klientem.

Jesteśmy również zwycięzcami licznych konkursów unijnych, za co zostaliśmy wynagrodzeni sumą ponad 2 400 000zł na dalszy rozwój firmy. Inwestycje pozwoliły zatrudnić pracowników działu IT, sprzedaży online, usług marketingowych oraz usług prawniczych czy biurowych.

Nasz sklep pozwoli wypromować Twoją firmę w błyskawicznym czasie, ponieważ dobrze wiemy, że czas to pieniądz! Co więcej, jeśli uważasz, że asortyment naszych produktów nie spełnia Twoich oczekiwań, napisz do nas, a postaramy się jak najszybciej spełnić Twoje oczekiwania.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu usług biurowych oraz spraw sądowych, pomagamy klientom stanąć na nogi z trudnej sytuacji. Nasz prawnik przyjął już setki spraw sądowych, możemy chwalić się sukcesami i w tej dziedzinie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Każdego klienta traktujemy uczciwie i z szacunkiem, dajemy możliwość zapłacenia w innym terminie. Udzielamy kredytów na nasze usługi.

Napisz do nas

Napisz do nas 

Contact Us
Imię
Nazwisko