Główna, Poradniki

Jakie są zalety korzystania z Forti Trade Up?

Jakie są zalety korzystania z Forti Trade Up?

W przypadku każdej firmy warto zadbać o stan finansów. Niepotrzebne wydatki powodują problemy ze spięciem budżetu. W prosty sposób można tego uniknąć, wyszukując różnego rodzaju okazji. Forti Trade Up to właśnie taka okazja, skierowana do wszystkich, którzy korzystają z jednostek FortiGate. W dalszej części artykułu przedstawimy, czym dokładnie ona jest.

  • https://www.vida.pl/forti-trade-up-rabat-na-urzadzenia-fortinet/ – odwiedź witrynę i zgarnij rabat!
  • Jakie są zalety korzystania z Forti Trade Up?
  • VIDA – gwarancja bezpieczeństwa i ochrony przed phishingiem

https://www.vida.pl/forti-trade-up-rabat-na-urzadzenia-fortinet/ – odwiedź witrynę i zgarnij rabat!

Forti Trade Up to niezwykła okazja dla wszystkich firm, korzystających z technologii Fortinet i dbających nie tylko o swoje bezpieczeństwo, lecz również o swoje finanse. Odwiedzając stronę www.vida.pl, jesteś w stanie uzyskać rabat w wysokości aż 45% na wymianę starego modelu FortiGate na najnowszy. Wszystko to dzięki udziale w programie Forti Trade Up, który skierowany jest do każdego.

Jakie są zalety korzystania z Forti Trade Up?

Udział w programie Forti Trade Up nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Potencjalny uczestnik może jedynie na nim zyskać. Jednym z najważniejszych zalet tego programu jest znaczny wzrost wydajności, dzięki wymianie starej jednostki FortiGate na nową. W znacznym stopniu poprawi to funkcjonowanie firmy przy udziale technologii Fortinet.

Kolejnym plusem udziału w programie Forti Trade Up jest bezpośrednie wsparcie od strony technicznej, uzyskiwanej poprzez kontakt z inżynierem NSE7. Co istotne, nie jest to pomoc zewnętrzna, a oferowana bezpośrednio przez firmę VIDA, która stoi za programem Forti Trade Up.

Jednym z kluczowych zalet dla każdego uczestnika programu jest spora oszczędność. Dzięki udziale w tym programie można uzyskać 45% rabatu na wymianę starej jednostki FortiGate na nową. Jest to realna oszczędność, która z pewnością wspomoże budżet każdej firmy.

Warto również pamiętać o ważnej kwestii cyberbezpieczeństwa. Tylko najnowsze modele FortiGate umożliwiają pełna i kompleksową ochronę wrażliwych zasobów firmy.

VIDA – gwarancja bezpieczeństwa i ochrony przed phishingiem

VIDA jest uznaną firmą w świecie technologii informatycznych i cyberbezpieczeństwa. Z jej usług korzysta wiele firm i instytucji, co potwierdza jej profesjonalizm. Obecność na rynku od 20 lat jest kolejnym potwierdzeniem jakości, którą oferuje firma.

W dobie coraz popularniejszego phishingu nie ufamy już stronom i mailom zawierającym takie zwrotu jak “Click on the button to continue” lub “are you not a robot”, w obawie o wyciek poufnych danych. Nawet najwięksi gracze w dziedzinie cyber security mówią o “limited effectivness against phishing”, czyli o ograniczonej efektywności ochrony przed phishingiem.

Kluczowym jest tu czynnik ludzki, który rozwijać można wyłącznie poprzez szkolenia, które oferowane są również przez firmę VIDA. Warto więc odwiedzić stronę www.vida.pl nie tylko, by zgarnąć rabat na najnowsze urządzenia, lecz także zadbać o świadomość swoją i swoich pracowników w obrębie cyberbezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *