Główna, Poradniki, Prasówki

Gra Ski Jump Simulator podbija świat skoków narciarskich

Gra Ski Jump Simulator podbija świat skoków narciarskich

Skoki narciarskie to dyscyplina bardzo lubiana i popularna w Polsce. Od czasów największych sukcesów Adama Małysza cieszy się ona naprawdę dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że wielu fanów i kibiców chętnie sięga po kolejne gry pozwalające wcielić się w postacie swoich ulubionych skoczków i siedząc przed monitorem rozwijać swoje umiejętności, aby sięgać po coraz to większe trofea. Jedną z ciekawszych gier jest nowy polski Ski Jump Simulator, który miał niedawno swoją premierę, dlatego warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jej temat.

Ski Jump Simulator – najważniejsze informacje o grze 

Ski jumping gra to świetna propozycja dla wszystkich fanów skoków narciarskich, bowiem tego typu gry przeglądarkowe MMORPG nieustannie przyciągają rzesze graczy. Ski Jump Simulator pozwala rywalizować samodzielnie lub online z innymi graczami – produkcja łączy w sobie najważniejsze cechy innych tytułów takich jak kultowy Deluxe Ski Jump, który na przestrzeni lat pokochali gracze.

Gra zawiera elementy zręcznościowe, a także pozwala w niezwykle zaawansowany sposób prowadzić karierę skoczka. W symulatorze należy zarządzać swoim ekwipunkiem, a także podejmować inne aktywności w różnych sferach poza skocznią. Warto zwrócić uwagę, że produkcja wyróżnia się także bardzo dobrą i przyjemną grafiką. 

Skoki narciarskie na żywo – skocznie

Trzeba przyznać, że Ski Jump Simulator jest bardzo dobrze przygotowana, bowiem twórcy zadbali nawet o najmniejsze szczegóły. Gracze mogą brać udział w zawodach odbywających się na różnych skoczniach, a także odwiedzać różne budynki typu Warsztat, Galeria Sławy, czy własny Dom. Warto zaznaczyć, że dostępne skocznie są bardzo zróżnicowane. Każda z nich charakteryzuje się indywidualną specyfiką wymagającą nieco innego podejścia do skoku, a także innych umiejętności. Jest to bardzo ważne, ponieważ skoki narciarskie gra sprawia, że nawet opanowując do perfekcji jeden z obiektów nie oznacza to, że również na innym także wszystko pójdzie nam świetnie. Poszczególne skocznie, tak jak w rzeczywistości różnią się takimi parametrami jak kąt nachylenia, długość rozbiegu, a także panującymi w trakcie zawodów warunkami atmosferycznymi, które także mają duży wpływ na jakość naszego narciarskiego lotu.

Realizm w grze Ski Jumping Simulator 

Realizm gry jest niezwykle dobrze dopracowany i gwarantuje graczom rozgrywkę w dynamicznych i zmieniających się warunkach, tak jak ma miejsce w trakcie prawdziwych zawodów – jest to bardzo duża zaleta tego tytułu. Zmieniający się wiatr, a także opady deszczu i śniegu o różnym stopniu nasilenia stanowią duże wyzwanie, szczególnie dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę. Aby osiągnąć sukces producent gry – studio SuperNova Interactive, bazowało na doświadczeniu zebranym ze swojego poprzedniego tytułu, jakim jest menedżer skoków narciarskich Ski Jumps.

Gracze mogą się spotkać z gęstymi śnieżycami, silnym wiatrem, a nawet piorunami pojawiającymi się nad skoczniami. Na uwagę zasługuję także sam skok narciarski, ponieważ składa się na niego 10 czynników, które obejmują rozwijanie umiejętności zawodnika na zjeździe, w trakcie lotu, a także samego lądowania. Nie trzeba wspominać, że nieumiejętne sterowanie skoczkiem może szybko doprowadzić do niekontrolowanych upadków.

Rozwijaj karierę i bierz udział w popularnych zawodach

Na wysoki realizm gry wpływa także możliwość rozwijania kariery sportowej naszego skoczka – każdy gracz rozpoczyna swoją zabawę jako Junior i z każdym kolejnym skokiem zdobywa coraz więcej doświadczenia oraz umiejętności dążąc do uzyskania prestiżowego tytułu Legendy Skoków. Nasze loty odbywają się w coraz to trudniejszych i bardziej wymagających zawodach takich jak popularny Turniej Czterech Skoczni, czy Mistrzostwa Świata w Lotach. Dzięki temu możemy brać udział w Pucharze Świata i poczuć się niczym nasi ulubieni skoczkowie Dawid Kubacki, Piotr Żyła, czy Kamil Stoch. Co ważne, udział w rywalizacjach i konkurach może przebiegać online wraz z innymi graczami z Polski i całego świata. To właśnie dlatego gra Ski Jumping Simulator to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów skoków narciarskich i warto przekonać się o tym samemu.

Zobacz Trailer gry z muzyką zespołu AMBA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *