Wzytówki Zobacz większe

Tanie Wzytówki

Nowy produkt

Wizytówki są jedną z najmniejszych ale zarazem najlepszą z form reklamy jak i nawiązywania kontaktów biznesowych.

Więcej szczegółów

9999 Przedmioty

5,10 .- brutto

1 pakiet zawiera 100 szt wizytówek.

Wizytówki są jedną z najmniejszych ale zarazem najlepszą z form reklamy jak i nawiązywania kontaktów biznesowych. Nie tylko świadczą o elegancji ale również o prestiżu. Dzięki otrzymaniu wizytówki wiemy, że kontakt będzie ułatwiony a przy okazji nie zapomnimy imienia oraz nazwiska rozmówcy, jak często zdarza się to przy szybkim zapisywaniu numeru w telefonie. Wizytówka powinna przede wszystkim oddawać charakter właściciela lub nawiązywać do tego czym się zajmuje. Umieszczenie logo firm lub znaku rozpoznawczego bardzo często umieszczane są na wizytówkach. Gładkie lub wytłaczane tło - wszystko zależy od naszego upodobania.

Jak można wykorzystać wizytówkę?

Już od dawna wiadomo, że formalne wykorzystanie tego małego kartoniku z danymi osobowymi już nie wpisuje się w jedynie rangę biznesową. Możemy wyróżnić kilka typów wizytówek, jednakże każda z nich ma na celu jedno - zaprezentowanie profesjonalnego przedstawienia swojego wizerunku w oczach innej osoby.

Służbowa wizytówka cechuje się nieco większym formalizmem i prestiżem niż wizytówka przeciętnego Kowalskiego. Zawiera ona zazwyczaj nie tylko logo firmy ale również dane właściciela oraz przedstawienie jego stanowiska - Prezes/Kierownik/Manager itd. Dodatkowymi informacjami są numery telefonu czy też adres e-mailowy. Aby bardziej podnieść rangę albo dać do zrozumienia czym zajmuje się dana firma prócz loga umieszczone są zdjęcia oferowanych produktów czy też usług.

 

Jeżeli chcą Państwo aby ich wizytówki zachwycały każdego, kto je otrzyma mamy propozycję nie do odrzucenia. Oryginalne i zjawiskowe wizytówki - Takie jakie Państwo chcą - są na wyciągnięcie ręki. Na stronie www.zens.pl możecie Państwo zamówić mega nowoczesne i dobrej jakości wizytówki, które będą zawsze dbały o Państwa wizerunek. Dzięki naszym wizytówkom, będziecie Państwo mogli nawiązywać kontakty biznesowe, a nowoczesny design sprawi, że każdy kto z nimi się zetknie zapamięta je na długo - a co za tym idzie, zapamięta również Państwa. Połączenie prostoty z nowoczesnością to atut, którym możemy się pochwalić. Wizytówki są wykonane na najlepszej jakości artykułach papierowych, dzięki czemu nie ulegną zniszczeniu zbyt szybko. Odpowiednio przechowywane w specjalnych wizytownikach z pewnością będą dawały możliwość kontaktu z Państwa firmą w każdej chwili.

Do czego możemy wykorzystać wizytówki?

Jak już wcześniej wspomniano - idealnie nadają się do nawiązywania kontaktów biznesowych. Bankiety czy imprezy integracyjne są doskonałym źródłem nowych znajomości - aby podkreślić swoją profesjonalność oraz powagę, możemy ofiarować komuś swoją wizytówkę - wykonaną przez naszą firmę, oraz czekać na pozytywny zwrot akcji - któż wie, może dzięki naszym wizytówkom otrzymają Państwo nowego kontrahenta?

 

Nawiązywanie kontaktów biznesowych jest niezmiernie ważne w życiu zawodowym - dzięki nim możemy rozwijać się zawodowo oraz piąć się w górę po szczeblach kariery.

 

Dzięki naszym wizytówkom będą Państwo lepiej rozpoznawalni - mogą Państwo w ten sposób reklamować swoją firmę oraz usługi, które są dostępne w Państwa ofercie. Co jeszcze umożliwiają nasze wizytówki? Dzięki nim w oczach rozmówcy biznesowego budują Państwo profesjonalny wizerunek, dzięki czemu stają się Państwo w oczach przyszłego kontrahenta poważnym kandydatem do współpracy.

 

Wizytówki mogą Państwo rozdawać również znajomym, którym chcą Państwo przedstawić czym się zajmują. Możemy wykonać dla Państwa zarówno wizytówki formalne/ biznesowe jak i te prywatne. Coraz większa część osób, stara się w formalny sposób załatwiać sprawy związane z komunikacją z inną osobą. Osobiste wizytówki, zawierające dane takie jak imię i nazwisko, adres bądź numer telefonu są doskonałym rozwiązaniem w momencie, którym poznajemy ciekawą osobę, lecz nie mamy zbyt wiele czasu na zapoznanie się z nią w danym momencie osobiście. Również sytuacje takie jak kolizje samochodowe czy inne prywatne sprawy mogą dzięki wizytówce być załatwiane sprawniej.

 

Każdy z nas spotkał się również z innego rodzaju wizytówkami - tymi, dołączanymi do prezentów - na Państwa życzenie możemy stworzyć również model, na którym będą widniały jedynie imię i nazwisko, dzięki czemu idealnie będą nadawać się do użytku wysyłkowego. Innym rodzajem może być wizytówka kombinowana, która w swojej prostocie zawierać będzie zarówno cechy prywatności jak i formalności, przez co będzie nadawała się zarówno do kontaktów prywatnych jak i służbowych.

 

Ceny naszych wizytówek są dość konkurencyjne a dzięki współpracy z nami, mogą Państwo stworzyć własne i niepowtarzalne wizytówki, które będą określać Państwa osobowość. Zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Wizytówki to minimalistyczne formy, dzięki którym możemy nawiązać kontakty z różnymi osobami - wystarczy maleńki kartonik, który może zdziałać wiele. Zadbaj o przyszłość swojego wizerunku, razem z nami.

 

 

 

Oceń 
2016-12-22

tanie wiztówki

Taka cena to powala każdego. super jakosć i cena polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Tanie Wzytówki

Tanie Wzytówki

Wizytówki są jedną z najmniejszych ale zarazem najlepszą z form reklamy jak i nawiązywania kontaktów biznesowych.

30 innych produktów w tej samej kategorii: