Zakładanie spółki z o.o. Zobacz większe

Tanie Zakładanie spółki z o.o. w 3 dni

Nowy produkt

Zakładanie spółki z o.o. - Szybka i bezproblemowa rejestracja spółki z o.o.

Więcej szczegółów

2000 Przedmioty

200,00 .- brutto

  • Z opłatą sądową
  • bez opłaty sądowej

Zakładanie spółki z o.o. - usługa polega na kompleksowej pomocy prawnej przy rejestracji nowej spółki zoo przez system s24.

Czas rejestracji spółki zależy od sądu i przeważnie jest od 2 dni do 31 jeden dni roboczych. W 95% czas rejestracji spółki nie przekracza 3 dni roboczych.

Koszt za usługę to tylko 200 zł zakres usług:

- rejestracja w panelu s24 klienta

- utworzenie umowy spółki według wzoru.

- skompletowanie wszystkich wymaganych dokumentów i załączników

- wypełnienie wniosku do sadu i jego wysłanie.

- Opłacenie opłaty sądowej 350 zł ( przy wybraniu opcji z opłatą Sądową.

Szybka i bezproblemowa rejestracja spółki z o.o. 

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą? Posiadasz dochodowy i świetny pomysł na biznes, a jedyne, czego Ci brakuje, to pewności jak dopełnić wszystkich niezbędnych formalności koniecznych do rozpoczęcia prowadzenia własnego biznesu? Jedną z najbardziej popularnych form prawnych na jaką przyszli przedsiębiorcy się decydują jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, potocznie zwana spółką z o.o. Jej popularność jest spowodowana wysoką ochroną wspólników, stosunkowo niskim kapitałem zakładowym w porównaniu do spółki akcyjnej, jak również możliwością szybkiego jej założenia metodą online. Nasze przedsiębiorstwo oferuje kompleksową usługę założenia Twojej spółki z o.o. Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Krótka charakterystyka systemu s24

Spółkę z o.o. w wygodny sposób można złożyć online. Nasza firma Zens kompleksowo udzieli Ci pomocy w przejściu całej procedury, jaką należy przejść by założyć nową spółkę. System s24 to spore ułatwienie dla każdej osoby chcącej rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Poprzez system można założyć trzy rodzaje spółek: jawną, komandytową oraz z ograniczoną odpowiedzialnością. System s24 jest całkowicie bezpieczny, nie musisz obawiać się o podawanie swoich danych, które mogą wydostać się w niepowołane ręce. System s24 to twór Ministerstwa Rozwoju i Technologii. 

Rejestracja spółki z o.o. w systemie s24

Czas rejestracji nowej spółki z o.o. jest zróżnicowany i zależy od indywidualnej pracy danego sądu. Jest jednak odgórnie określony czas, w którym każdy sąd musi dokonać rejestracji, i wynosi od 2 do 31 dni roboczych. Nasza praktyka pokazuje, że rejestracja około 95% wszystkich zakładanych spółek trwa maksymalnie 3 dni robocze. Sądy starają się jak najszybciej rozpatrzyć nasz wniosek i wciąż usprawniają metodę swojej pracy. Korzystając z naszych usług, wykonamy za Ciebie rejestrację w panelu s24, utworzenie umowy spółki, a więcej najważniejszego dokumentu, dostosowanej do wzoru w systemie. Nie musisz także zaprzątać sobie głosy skompletowaniem wszelkiej wymaganej dokumentacji i niezbędnych załączników. Zajmujemy się także wypełnieniem całego wniosku oraz przesłaniem go do sądu. Opłacamy również  opłatę sądową w wysokości 350zł. Ile kosztuje nasza usługa? Jedyne 200zł, a rejestracją Twojej spółki zajmujemy się od a do z. 

Jak długo trwa rejestracja? 

Jak wyżej wspomniano, wszystko zależy od konkretnego sądu, do którego kierujemy wniosek. Najszybszą rejestrację spółki w systemie s24 zapewniają sądy w Szczecinie, Koszalinie, Toruniu, Gliwicach, Kielcach czy Warszawie. Najdłuższy czas oczekiwania na zarejestrowanie nowej  spółki jest w Bydgoszczy oraz Poznaniu. Średnio 4 tygodnie zajmuje to sądom we Wrocławiu, Częstochowie, Katowicach, Krakowie, Olsztynie czy Białym Stoku. 

Nasza firma Zens to doświadczony usługodawca, który bezproblemowo przeprowadzi rejestrację Twojej nowej spółki z o.o. Powierz nam wszelkie formalności, a my wykonamy je z czystą przyjemnością. Zapraszamy do kontaktu.

Czas rejestracji spółek w sądach:

REJESTRACJA SPÓŁKI Z O.O.

Dodatkowo możesz dokupić u nas adres biura wirtualnego za jedyne 40 zł miesięcznie 9 w cenie jest obieranie korespondencji i wysyłanie skanem do was na maila.

Dodatkowo możesz zlecić nam prowadzenie księgowości do 20 dokumentów księgowych cena tylko 250 zł miesięcznie.

Rejestracja spółki na vat cena 500 zł plus

 

Napisz opinię

Tanie Zakładanie spółki z o.o. w 3 dni

Tanie Zakładanie spółki z o.o. w 3 dni

Zakładanie spółki z o.o. - Szybka i bezproblemowa rejestracja spółki z o.o.

30 innych produktów w tej samej kategorii: