Najlepsze imprezy w najbliższym czasie – tego nie możesz przegapić!

Najlepsze imprezy w najbliższym czasie – tego nie możesz przegapić!

Jak bardzo tęsknisz już za imprezą, która porwie Cię doszczętnie, pozwoli uwolnić całą masę endorfin i pozostawi z niezapomnianymi wspomnieniami? Oto okazja, by móc znowu te wspomnienia kreować – spójrz na imprezy, które odbędą się w najbliższym czasie i daj się porwać!

Brytyjski artysta w Warszawie

Oto wydarzenie, na które czekali wszyscy fani Declana McKenna. Mlody artysta z Wysp Brytyjskich pojawi się w Warszawie już 4 maja, by dać koncert w klubie Proxima. Zapinaj pasy, kupuj bilety i już w maju ruszaj na ulicę Żwirki i Wigury 99a, gdzie pojawi się ten utalentowany muzyk.

Declan McKenn ostatnio zachwycił publiczność nowym singlem zatytułowanym „Daniel, you’re still a child” oraz podzielił się z fanami informacją o tym, że rusza w trasę koncertową. Okazja jest niczego sobie – wydanie krążka zatytułowanego „Zeros”. Declan McKeen to gwiazda muzyki alternatywnej zachwycająca coraz szerszą publiczność. Mimo tego, że dopiero niedawno skończył 20 lat, już udało mu się nieźle namieszać na alternatywnej scenie muzycznej. Album „What do you think about the car” zachwycił i pozwolił młodemu muzykowi wystąpić na festiwalach takich jak Coachella, Lollapalooza czy Glastonbury. Twórczość Declana bywa porównywana do dorobku artystycznego The Libertines czy Jamiego T, ale nie można mu też odmówić indywidualnego stylu. Sam muzyk przyznaje, że jego największą inspiracją jest David Bowie, a więc artysta najwyższej półki. Już wkrótce będzie można przekonać się o tym czy aspiracje muzyka są w stanie porwać również warszawską publiczność. Więcej na temat tego i innych wydarzeń znajdziesz na stronie: https://muno.pl/imprezy/.

Black Sun Empire w Sopocie

Kilka dni po występie Declana, Sopot odwiedzi gwiazda równie wyjątkowa. To Black Sun Empire, którego koncert będzie miał miejsce 7 maja w klubie Sfinks700 mieszczącym się przy alei Franciszka Mamuszki 1 w Sopocie.

Zespół Black Sun Empire pochodzi z Niderlandów i działa od 1993 roku. Tworzy go trio składające się z René Verdultema, Miche’a Heyboera oraz Milana. To troje zupełnie różnych osobowości i muzyków, którzy wspólnie tworzą coś niesamowitego i bezsprzecznie mają ogromny wpływ na scenę muzyki elektronicznej. Na ich koncie jest aż 6 albumów, a każda z nich niesie inne emocje, przenosząc słuchaczy w świat porywających dźwięków. Tej imprezy nie można przegapić!

Mystic Festival 2021 w Gdańsku

A może masz ochotę na festiwal? W środę 2 czerwca w CSG mieszczącym się przy ulicy Doki 1 w Gdańsku rozpocznie się Mystic Festival 2021. Tegoroczna edycja to 3 dni muzycznych wrażeń, 5 scen i aż 70 zespołów. Wśród nich między innymi Judas Priest wraz ze swoim show z okazji 50 rocznicy istnienia, Mercyful Fate, Mastodom, Killing Joke, Heilung, Gojira, The Hu, Mgła, Igorrr, Baroness, Obituary, Katatonia, Alien Weaponry, Infected Rain, Gold, Oranssi Pazuzu, The Stubs, Code Orange, Dopelord, Okkultokrati, Twin Temple, Raging Speedhorn, Maggot Heart, Motanka, Proscription i wielu innych. Przekonaj się, że warto tam być!