Co kupić dziecku pod choinkę? Możliwości jest mnóstwo, a wybór w sklepach tradycyjnych i internetowych przyprawia o zawrót głowy. Jak w tym wszystkim się nie pogubić i dokonać wyboru, który przysporzy dużo uśmiechu na twarzy Twojej pociechy? Przedstawiamy 5 świetnych pomysłów na świąteczny prezent!

Co pod choinkę? 5 pomysłów na prezent dla dziecka

  1. Gry i zabawki Trefl
  2. Puzzle Trefl
  3. Karty do gry Trefl
  4. Książeczki dla najmłodszych
  5. Klocki Lego

Gry, książeczki, zabawki, karty, a może klocki? Przedstawiamy najciekawsze pomysły na świąteczny upominek dla dziecka!

Gry i zabawki Trefl

Wystarczy wejść na stronę https://ksiegarnia-edukacyjna.pl/firm-pol-1456831585-Trefl.html aby przekonać się, że gry i zabawki Trefl to świetne rozwiązanie na udany prezent dla dziecka. W ofercie tej marki znajdują się gry i zabawki edukacyjne, puzzle, karty do gry, książeczki i wiele, wiele innych. Gry i zabawki rozwijają wyobraźnią, pobudzają kreatywność i ćwiczą motorykę. Zdecydowanie polecamy przyjrzeć się ofercie!

Puzzle Trefl

Puzzle Trefl to zawsze dobry wybór na świąteczny prezent dla dziecka. W ofercie znajdziesz puzzle dostosowane do wieku, tak aby ich układanie sprawiało frajdę, a jednocześnie stanowiło wyzwanie. Dla najmłodszych polecamy puzzle składające się ze 100 elementów. Dla nieco starszych dzieci dobrym rozwiązaniem będą puzzle Trefl z 500 elementami lub nawet 1000 jeśli tylko nasze dziecko doszło już do odpowiedniej wprawy. Godziny kreatywnej zabawy gwarantowane!

Karty do gry Trefl

Kolejna propozycja na prezent pod choinkę to karty do gry Trefl. Szczególnie polecamy grę "5 sekund", "Kalambury de luxe", "Ego family" oraz "Mały odkrywca idzie do szkoły. Ciało czlowieka". Karty do gry stworzone zostały w taki sposób aby jednocześnie uczyć, bawić i pobudzać do poszukiwania wiedzy.

Książeczki dla najmłodszych

Świetnym pomysłem jest wzbudzanie w dzieciach zainteresowania książkami. Polecamy książeczki dla najmłodszych, które dostosowane są dla dzieci w każdym wieku. Książeczki dla dzieci mają ważne walory edukacyjne, uczą zjawisk i sytuacji z dnia codziennego. Mogą być bardzo przydatne w tłumaczeniu przez rodziców otaczającego dzieci, tajemniczego dla nich świata. Stanowią świetny wstęp do zajęć przedszkolnych lub szkolnych.

Klocki Lego

Klocki Lego to zawsze dobry pomysł na prezent dla dziecka. Nie bez powodu dzieci uwielbiają akurat ten rodzaj klocków. Można co roku kupować na święta nowy zestaw, gdyż poszczególne elementy łączą się ze sobą. W sieci bez problemu znajdziesz mnóstwo ciekawych zestawów w promocyjnych cenach, które dopasujesz do wieku i zainteresowań swojego dziecka.