Tani waporyzator do suszu

Wiele osób słyszało o przewadze podgrzewania suszu nad tradycyjną metodą spalania, jednak do tej pory ceny waporyzatorów często przekraczały możliwości użytkowników.

  1. Niewielki waporyzator o dużych możliwościach
  2. Parametry waporyzatora Fenix Mini
  3. Dlaczego warto kupić inhalator do suszu?

Dzięki promocyjnej ofercie na wydajny waporyzator Fenix Mini każdy może sobie pozwolić na taki zakup i przekonać się, czy tego typu inhalator spełni jego oczekiwania.

Niewielki waporyzator o dużych możliwościach

Hybrydowy waporyzator podgrzewa zioła do temperatury od 160 do 220 stopni Celsjusza. Producent wyposażył go w akumulator o 1600 mAh, co pozwala uzyskać nawet do ośmiu sesji użytkowania. Samo ładowanie trwa około półtorej godziny. Zaletą tego waporyzatora jest nie tylko niewielki rozmiar, ale również niska waga, dzięki czemu aromaterapia staje się dostępna w każdym miejscu.

Parametry waporyzatora Fenix Mini

Dostępny w sklepie internetowym hybdrydowy waporyzator fenix mini to świetny produkt dla osób, które zaczynają swoją przygodę z waporyzatorami. Dopracowana konstrukcja i atrakcyjna cena sprawiają, że nie trzeba na początek wydawać dużych pieniędzy, aby móc wykorzystywać konopie do inhalacji. Możliwość samodzielnego regulowania temperatury pozwala natomiast przetestować różne ustawienia, aby znaleźć najbardziej zgodną z własnymi preferencjami. W razie potrzeby urządzenie można naładować nawet z laptopa lub power banku (ładowanie nie wymaga specjalnego przewodu - wystarczy skorzystać z popularnego kabla USB). Komora grzewcza modelu Fenix Mini została wyprodukowana ze stali nierdzewnej. Wystarczy zdjąć dołączony ustnik, aby się do niej dostać. Chociaż prezentowany model polecany jest przede wszystkim niedoświadczonym użytkownikom, którzy chcą się inhalować w pojedynkę, w razie potrzeby można z niego korzystać w większą ilość osób (w parze lub w trzy osoby). Planując jednak sesje w większym gronie lepiej rozważyć zakup innego waporyzatora, gdyż w tym maksymalna ilość suszu, jaka mieści się w komorze, wynosi około 0,20 - 0,25 g.

Dlaczego warto kupić inhalator do suszu?

Coraz popularniejsza waporyzacja to wygodny sposób przyjmowania cbd i przeprowadzania inhalacji dowolnym suszem. W zestawie znajduje się wszystko, co jest potrzebne do waporyzacji (urządzenie, ładowarka, ubijak, szczotka i pozostałe niezbędne elementy), a przystępna cena sprawia, że trudno o lepszy waporyzator, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę jakość wykonania. W zależności od własnych preferencji waporyzator można rozbudować dzięki licznym akcesoriom (np. adapterem do filtra wodnego).

undefined