Bez czego trudno wyobrazić sobie wesele? Na pewno bez gęstego tłumu gości. Jeśli chcesz, by nikogo nie zabrakło na Waszej uroczystości weselnej, zadbaj odpowiednio wcześnie o zaproszenia ślubne. Podpowiadamy, jaki model będzie najlepszy.

Zaproszenia ślubne - na jakie powinien paść Wasz wybór?

Jak zamówić zaproszenia ślubne?

Przyjęło się, by zaproszenia na ślub wręczać minimum na 3 miesiące przed uroczystością. W przypadku gości zza granicy, ten termin wynosi min. pół roku. Sami widzicie, że o wyjątkowe zaproszenia ślubne należy zadbać odpowiednio wcześnie. Gdy tylko zdecydujecie o lokalizacji i terminie wesela, przyjrzyjcie się ofercie zaproszeń ślubnych. Klasyczne zaproszenia przewijają się tu z utrzymanymi w stylu boho, rustykalnymi czy tworzonymi na szkle. By mieć pewność dobrego wyboru, zamówcie darmowe próbki 3-4 wzorów. Realizujemy również personalizowane zaproszenia, od początku tworzone według Waszych inspiracji.

Wyjątkowe projekty zaproszeń ślubnych

Eleganckie zaproszenie ślubne jest ozdobione subtelnie, z przewagą kwiatów i złotych motywów. Takie zaproszenia na ślub wybierane są najczęściej. Oryginalne zaproszenia ślubne mogą zawierać wybrane przez parę młodą zdjęcia lub humorystyczne grafiki. W zaproszeniach ślubnych musi znaleźć się dokładny adres, data wesela i potwierdzenia przybycia oraz możliwość zabrania osoby towarzyszącej. Znaleźć się na nich może także dodatkowa informacja, dotycząca formy prezentów, np. w formie darów na schronisko lub jedynie książek. Zaproszenia weselne mogą zawierać puste miejsce do odręcznego wpisywania gości lub sami uzupełnimy wszystkie pola, w oparciu o listę gości.

Papeteria ślubna - wskazówka dotycząca wesela

Oryginalne ślubne zaproszenia możecie wybrać już w oparciu o planowany styl przyjęcia weselnego. Wybór eleganckiego, humorystycznego lub nawiązującego do natury zaproszenia ślubnego wiele mówi gościom o przyszłej zabawie. Możecie zdecydować się na takie zaproszenia ślubne, które będą pasować do weselnych dodatków, takich jak winietki na stół, zawieszki na alkohol czy numery stolików. Dzięki temu wesele zyska unikalną, spójną oprawę. Różne wersje zaproszeń pomagają w wyobrażeniu sobie nadchodzącej uroczystości weselnej.

Wasze sugestie są najważniejsze

Każde zamówienie na https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/ traktujemy indywidualnie. Jeśli tylko macie własne pomysły dotyczące wymarzonych zaproszeń ślubnych, z pewnością się o nie oprzemy. Także wybór kopert czy stworzenie specjalnych zaproszeń na ślub dla gości honorowych ( rodziców i świadków) nie stanowi dla nas problemu.