Tutaj w Mulinek rozumiemy, że Twoje dziecko jest najważniejsze w Twoim życiu. Dlatego chcemy mieć pewność, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby było szczęśliwe i bezpieczne.

Oferujemy kocyki, kołderki dla niemowląt, poduszki, rożki z uszami, pościel lnianą , a także eko drewniane gryzaki, czapki, chusty, opaski. Stosujemy dzianiny o wysokiej gramaturze, co świadczy również o trwałości oferowanych materiałów, ale także o ich doskonałym wyglądzie.

Musisz poznać pełną gamę kolorystyczną kocyków bawełnianych również lekkich otulaczy muślinowych, oto nasze kolory: musztardowy, kremowy, ecru, miętowy pudrowy róż- nasz bestseller; jasnoszary; ciemnoszary; jasnoniebieski bardzo ciemnoniebieski; koralowy- dziewczęcy różowy biały beżowy jeansowy butelkowa zieleń.

Śpij kochanie!

Naszym zobowiązaniem jest dbanie o dobry sen maluchów. Sami jesteśmy rodzicami i wiemy z jaką czułością mówisz do swojego dziecka "śpij kochanie". Dlatego naszym celem jest ułatwienie dzieciom zasypiania.

Mulinek to producent i sklep dziecięcy, który specjalizuje się w wysokiej jakości produktach dla Twojego malucha. Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na to, co najlepsze, dlatego ciężko pracujemy, aby dostarczyć najbardziej komfortowe, piękne i bezpieczne towary na rynku.

Stosujemy OekoTex® Standard 100, certyfikat GOTS (Global Organic Textile Standard), w 100% ręczną produkcję oraz produkty najwyższej jakości, aby mieć pewność, że każda sprzedawana przez nas rzecz jest idealna dla Twojego malucha.

Nasza kolekcja powstaje z głębokim zaangażowaniem - do każdego zagadnienia podchodzimy z pasją i produkujemy rzeczy, które są po prostu wyjątkowe. Mały kocyk może wprowadzić cząstkę piękna do świata Twojego dziecka i uważamy, że powinien być tak traktowany. Nasze produkty zadowolą nawet niezwykle wymagających rodziców, takich jak Ty!

Mulinek to marka wysokiej jakości produktów, które zostały zaprojektowane tak, aby skóra Twojego dziecka była miękka i zdrowa. Nasze produkty są oryginalne i niepowtarzalne, inspirowane otaczającym nas światem. Tworzymy je z myślą, że każde dziecko powinno czuć się wyjątkowo, a jego rodzice powinni móc być dumni z wyboru produktów do pielęgnacji skóry.

Marka Mulinek opiera się na czterech filarach:

Filar 1. Oryginalne wzornictwo

Nasze produkty oparte są na oryginalnych projektach i wzorach, co sprawia, że są to przedmioty unikatowe, bezpieczne i użyteczne. Sami opracowujemy wzory drukowane na naszych tkaninach, co czyni nasze produkty unikatowymi, bezpiecznymi i użytecznymi.

Filar 2. Przedmioty bezpieczne i użyteczne

Projektujemy produkty w oparciu o doświadczenia użytkowników, zwracając baczną uwagę na to, aby nie zagrażały zdrowiu dzieci, wybierając wysokiej jakości tkaniny.

Filar 3. Wybór tkanin wysokiej jakości

Dokonujemy wyboru materiałów wykorzystywanych do wykonania naszych produktów ręcznie z dbałością o jakość. Dbamy również o to, aby wszystkie surowce były dopuszczone do użytku przez skórę dziecka (przyjazne dla skóry). Używamy wyłącznie przędzy bawełnianej, co oznacza, że nasze ubrania nie będą powodować podrażnień i alergii u wrażliwej skóry dzieci.

Filar 4. Handmade z dbałością o jakość

Produkty Mulinka są szyte ręcznie w lokalnych zakładach krawieckich, w 100% ręcznie, z dbałością o każdy szczegół.