W Lantre Premium Reseller można znaleźć wszystkie najnowsze produkty Apple, zarówno jeżeli chodzi o sprzęt na użytek prywatny, jak i wyposażenie dla firm. Dzięki tej ofercie każdy klient może łatwo rozpocząć przygodę z ekosystemem Apple, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwo, większy komfort podczas użytkowania, a dodatkowo zdecydowanie ułatwia wykonywanie wielu codziennych zadań.

  1. Polecany sklep z produktami Apple
  2. Jakie produkty Apple wybrać?

Sklep internetowy ma w stałej ofercie najnowsze komputery Mac, telefony iPhone, tablety iPad, zegarki Watch i wiele innych sprzętów oraz akcesoriów. Odwiedzając sklep Apple, można za jednym razem skompletować wszystko, co jest niezbędne do komfortowej pracy lub zabawy. Chociaż MacBook Pro jest nieco droższy niż zwykły komputer, to jednocześnie oferuje większą moc, a klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych rat lub leasingu, o ile tylko kupują sprzęt Apple dla firmy.

Polecany sklep z produktami Apple

Wszystkie produkty, które można zamówić online (oprócz iPadów i iPhone'ów można również znaleźć etui i różne akcesoria) są szybko wysyłane, a wieloletnie doświadczenie sprzedawcy daje klientom gwarancję, że będą zadowoleni z zakupów. Jeżeli komuś zależy na zakupie oprogramowania, może przy okazji kupić Microsoft Office 2019 dla użytkowników domowych i małych firm. Na klientów czeka także AppleCare Protection Plan w przystępnej cenie. Warto skorzystać z tej usługi, aby w razie problemów ze sprzętem można było łatwo uzyskać pomoc i to pomimo upływu kilku lat od zakupu. 

Jakie produkty Apple wybrać?

Jeżeli ktoś nigdy nie miał okazji pracować na sprzęcie Apple, może zacząć od iPada. Tablety z logo nadgryzionego jabłuszka zapewniają najlepsze wrażenia bez względu na to, czy ktoś chce z nich korzystać do grania, projektowania, czy też po prostu potrzebuje tabletu z bardzo wydajną baterią. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się również nowe słuchawki AirPods. Oferują świetną jakość dźwięku w każdych warunkach, a jednocześnie można je łatwo naładować nawet w podróży. Niewielki rozmiar sprawia, że możesz je mieć zawsze przy sobie. 

Warto również sprawdzać, co pojawia się w nowościach Apple, ponieważ Lantre Premium Reseller regularnie wprowadza nowe produkty. Dodatkowo sklep ogłasza specjalne akcje promocyjne, dzięki czemu można kupić oryginalne produkty Apple w bardzo atrakcyjnych cenach. W razie problemów z wyborem najlepszego Maca lub iPhone'a możesz liczyć na wsparcie sprzedawcy z lantre.pl. Niezależnie jednak od tego, na jaki model się zdecydujesz, na pewno będziesz zadowolony.