Na ścianach już nie tak nowe kalendarze trójdzielne i kalendarze jednodzielne, a za oknem zupełnie świeży powiew wiatru i radosne promienie słońca? Ach, wiosna! A wraz z nią nadchodzą święta wielkanocne.

To radosne święto na przełomie zimy i wiosny pobudza zmysły do szukania kreatywnych rozwiązań. Stwórz własne wielkanocne kartki z życzeniami i podaruj je tym, na których ci zależy. Spersonalizowane kartki świąteczne firmowe to także doskonały sposób na przełamanie wielokrotnie używanych motywów kartek gotowych. Te mogą się kojarzyć z niechlujstwem i złym marketingiem. Wykorzystaj więc stary pomysł i nadaj mu świeżości i odkrywczej formy. Stwórz kartki wielkanocne dla firm, które będą korespondowały z wartościami twojej firmy. Nadaj im nietypowy i zaskakujący kształt. Nie bój się eksperymentować z formą! Zaskocz rzutkim i zapadającym w pamięć tekstem. Stworzyć w ten sposób przestrzeń do empatyzowania z marką, pobudzisz proces budowania zaufania, ale również rozpoczniesz niezapomnianą kampanię promocyjną.

 

Poznań – drukarnia na każdą kieszeń i okazję

Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień o różnorodnym charakterze, choć na co dzień tworzymy produkty bardzo popularne w branży drukarskiej np. druk banerów. Poznań, jako miasto, w którym znajduje się nasza drukarnia, jest jednocześnie miejscem, w którym wraz z poza standardowymi realizacjami, cieszymy się wyzwaniami, które czasami przynoszą nam kreatywni klienci. To te nietypowe, o różnych formach, kształtach i zastosowaniu produkty, sprawiają nam najwięcej radości.  Jeżeli wahasz się czy warto stworzyć np. kartki świąteczne prawosławne jakich świat nie widział – napisz do nas! Zrealizujemy każde zamówienie, któremu inna drukarnia powie: nie da się. Pamiętaj, że niezależnie od projektu, najszybciej realizuje zamówienia zwykle drukarnia cyfrowa. Poznań jest bogaty w wiele firm świadczących takie usługi, jednak przeznaczone one są zwykle do mniejszych i mniej wymagających zleceń. Duże nakłady i szczególnie wysoka jakość wymaga już zastosowania środków prasy offsetowej, która zadba o odpowiednie wydruki. Poznań, jak wiele innych miast oferuje i takie usługi wśród firm drukarskich. Niewiele jednak, jak nasza firma, potrafi zapewnić kompleksowość, posiadając maszyny cyfrowe i offsetowe oraz załogę z wieloletnim doświadczeniem, także projektowym. Złóż zamówienie na druk testowy i przekonaj się o jakości, która idzie za doświadczeniem.

 

Dobra jakość, tani druk – Poznań i nie tylko

Jeżeli z usług drukarskich ty u twoja firma korzystacie sporadycznie, warto wyszukać drukarnię, z którą będziecie mieli przyjazny kontakt. Jeżeli jednak potrzebujesz regularnych usług drukarskich, ograniczenie kosztów przyniesie podpisanie umowy na obsługę. W ten sposób uzyskasz także ciągłość zaopatrzenia w przybory niezbędne do biura, ale także do działań marketingowych, np. promocyjne notesy, koperty, broszury konferencyjne, plakaty, a również wizytówki. Poznań oraz inne miasta w Polsce szczyci się bogatą ofertą drukarską. Szczególnie ważne jest, aby potrzeby firmy realizowała drukarnia z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Jak wybrać właściwą? Zapytaj o historię zleceń, poproś o pokazanie wcześniej wykonanych produktów. Zwróć uwagę na dokładność realizacji. Zapytaj jakie drukarz ma doświadczenia w pracy z klientem biznesowym i co może mu zaoferować.  Wcześniejsze doświadczenie drukarza daje zwiększone szanse na to, że zapewni on wysokiej klasy wydruki. Poznań dysponuje wieloma drukarniami, które mogą pochwalić się doświadczeniem. W takim wypadku warto zapytać o druk testowy. Dzięki niemu będziesz mógł przekonać się jak wygląda produkt końcowy i podjąć decyzję o stałej współpracy. Te wskazówki pozwolą ci sięgnąć po jakościowy i tani druk. Poznań czy inne miasto – lokalizacja nie jest najważniejsza, więc szukaj także poza miejscem, w którym prowadzisz działalność.