Na kanale Andziaks na Instagramie Angelika Zająć dzieli się wieloma, często z punktu widzenia niektórych obserwatorów, zbyt wieloma szczegółami ze swojego życia. To celebrytka, która swoją pozycję w social mediach zbudowała na kontrowersyjnych blogach i vlogach. Dzisiaj na IG można obejrzeć często bardzo intymne sceny z jej życia. 

Kim jest Andziaks?

Andziaks, bo pod takim pseudonimem znajdziemy ją w sieci, to Angelika Zając. To celebrytka, która status gwiazdy polskich social mediów osiągnęła dzięki kontrowersyjnym blogom i vlogom. To obecnie jedna z najpopularniejszych youtuberek w Polsce. Jej filmy oglądają tysiące przede wszystkim młodych ludzi. Jej konto na YouTube subskrybuje 700 tys. osób, konto na Instagramie - ponad 600 tys. Andziaks urodziła się w 1997 roku, obecnie ma więc 24 lata. To przedstawicielka młodego pokolenia, do którego kieruje ona swoje obszerne relacje. 

Relacje z ważnych wydarzeń

Angielka Zając swoją karierę zbudowała na licznych materiałach umieszczanych w social mediach. Blog czy vlog dotyczyły początkowo przede wszystkim jej codziennego życia. Influencerka zdobyła sobie grono obserwatorów nie przez promocję zdrowego stylu życia czy ćwiczeń, a przez obszerne relacje ze swojego życia. Andziaks na swoim Instagramie i YouTube pokazuje chętnie nie tylko egzotyczne podróże, kosmetyki, ale i codzienne życie rodzinne. 

Instagram to miejsce, gdzie często pokazuje ona swój czas z rodziną. Miłością Angeliki jest Łukasz Trochonowicz, czyli "Luka", który również jest gwiazdą social mediów. Konta zarówno Luki, jak i Andziaks cały czas zyskują nowych obserwatorów. Skuteczności kont można dopatrywać się w ich kontrowersyjności - młodzi ludzie pokazują najbardziej intymne szczegóły swojego życia. Andziaks, po tym jak zaszła w ciążę z Luką, pokazała pełen przegląd tej historii. Od relacji z reakcji przyszłego ojca na wieść o ciąży do... samego porodu. Angelika słynie więc z relacjonowania wydarzeń, na które inne gwiazdy sieci by się nie odważyły. Więcej przeczytasz na https://godzinnik.pl/

Życie pełne licznych podróży, drogich ubrań, kosmetyków, biżuterii

Konto Andziaks to dziś doskonałe miejsce do lokowania produktów. Influencerka może więc liczyć na stale powiększającą się listę ofert współpracy. W Internecie pokazuje ona obecnie najchętniej swoją córeczkę. Widzowie jej profilu mogą także zobaczyć, jak dziewczyna zwiedza inne kraje, spotyka się z przyjaciółkami, w jak luksusowo urządzonym mieszkaniu na warszawskim Solcu żyje. Jak się okazuje, to wystarczy, aby obserwatorzy cały czas zaglądali do jej materiałów.