Cenik wysyłek

Cennik wysyłek produktów oferowanych w sklepie internetowym ZENS.PL

Internet jest obecnie jednym z najważniejszych mediów, które umożliwia dostawę zakupionych produktów nawet bez pośredników. Oczywiście mowa o produktach związanych z marketingiem internetowym, które nie wymagają wysyłki, a jedynie zrealizowania zgodnie z zawartą wcześniej umową. Dzięki usługom zakupionym na naszej stronie mogą państwo cieszyć się realizacją usług nawet w tym samym dniu, w którym dokonano zakupów. Aby zapewnić sprawną komunikację z klientami, oferujemy szybki sposób komunikowania się poprzez formularz dostępny na stronie w zakładce „Kontakt z nami”, również w sprawie dokonanych zakupów. Formularz jest obsługiwany przez konsultantów, którzy w godzinach pracy sklepu odpowiadają na pytania zadawane przez klientów.

Warunki realizacji dostawy

Wszystkie produkty dostarczane są naszym klientom za pomocą firmy kurierskiej UPS na całym obszarze Polski, nawet w 24 godziny po zleceniu realizacji zamówienia. Istnieje również możliwość skorzystania z dostawy do Punktu Odbioru, zlokalizowanego na obszarze całego kraju. Cennik dostawy zależny jest od gabarytów przesyłki (mała paczka – do 30 kilogramów, duża paczka powyżej 25 kilogramów). Chcielibyśmy państwa poinformować o tym, że niestety nie realizujemy przesyłek za pobraniem. Zapłata za dostawę dokonywana jest wraz z uiszczeniem uzgodnionej sumy za usługę – przy poleceniu realizacji zlecenia wymagane jest podanie danych osobowych oraz dokładnego adresu dostawy, wraz z numerem telefonu który zostanie przekazany kurierowi w celu nawiązania kontaktu podczas dostawy. Dzięki usłudze oferowanej przez firmę UPS – UPS MONITOROWANIE, możesz śledzić swoją przesyłkę i być stale na bieżąco z tym, jaki jest jej status w danej chwili dnia i nocy.

Cennik dostawy

Cena dostawy na terenie kraju zależna jest od gabarytów paczki:

0-30 kilogramów – 19 złotych

30-70 kilogramów – 29 złotych

Powyżej 70 kilogramów – 55 złotych

PROMOCJA! W przypadku zamówienia na kwotę powyżej 400 złotych koszt przesyłki – GRATIS!!

W przypadku paczki o niestandardowych gabarytach prosimy o kontakt w celu ustalenia ostatecznej ceny – może ona różnić się od danych zawartych w cenniku. Czas dostawy produktów wynosi standardowo 24 godziny po wysłaniu zlecenia realizacji zamówienia. Może się jednak wydłużyć do 48 godzin w szczególności w wypadku przesyłek o dużych gabarytach. W sprawie ustalenia czasu dostawy prosimy klientów o kontakt z biurem obsługi. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest zlecenie przesyłek w granicach państw Unii Europejskiej.

Dodatkowe informacje

Podczas dokonywania zakupów klient oświadcza, że jest osobą pełnoletnią. Kurier przekazuje przesyłkę wyłącznie do rąk własnych klienta lub innej wskazanej osoby, po wcześniejszym upewnieniu się, czy podane dane zgadzają się z tożsamością osoby odbierającej paczkę. Produkty zabezpieczane są folią bąbelkową i specjalistycznym granulatem, chroniącym przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. W przypadku uszkodzeń lub niezgodności towaru z opisem prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków zwrotu lub wymiany produktu.